ארגון הבית למכירה - home staging

ארגון הבית למכירה - home staging

נכתב על ידי Admin (06/17/08, 01:51:12)

 


האם אי פעם צעדת לתוך בית לדוגמא המעוצב באופן יפהפה ונשבית על ידו? האם מצאת את עצמך חולם על להתקלח בחדר האמבטיה דמוי הספא שלו, לבשל ארוחות במטבח הגורמה שלו או להתכרבל עם ספר בפינת הקריאה המפוארת שלו? אם כן, אז היית המטרה המוצלחת של נשק סודי הקרוי staging.


כסוכן נדל"ן, אתה יודע ש staging את רשימת הנדל"ן שלך תביא למכירה מהירה יותר ורווחית יותר, אך במי אתה יכול לבטוח שינהל את הליך החשוב הזה למענך.


אתה רוצה את המחיר הטוב ביותר שאפשר עבור הבית שלך, אך לא רוצה לשלם יותר מהתשואה שלך על מנת להשיג זאת. אתה זקוק למומחה ולהנחיית home staging אובייקטיבית שנובעת מתוך ניסיון ועין מאוד מאומנת על מנת להתחרות בשוק קונים. מה שאתה מחפש זה הניסיון של מומחה מוסמך ל- Staging (Accredited Staging ProfessionalTM -ASPTM).


Staging עשוי לחייב משימות פשוטות כגון הסרת אי סדר. אי סדר "אוכל" נכסיות. Stagers אינם עוזרות בית או מנקות; הם אינם מבצעים תיקונים או צובעים. הם יוצרים אוירה ניטראלית, הרמונית, מרווחת ויפה. לעיתים קרובות הם עורכים שולחנות לארוחת ערב כך שקונה פוטנציאלי יוכל לדמיין עצמו בנכס אוכל ארוחת ערב משפחתית.


חשוב על staging כמו על אבזור רכב. מוכר רכב חכם יאבזר את הרכב לפני מכירתו על מנת להוסיף ערך. זה בדיוק מה ש stagingיכול לעשות לבית. כסוכן נדל"ן אני חושב שstaging עוזר; זה גורם לנכס לבלוט. בתורו,  staging טוב עשוי לקבוע אלו נכסים ימכרו מהר ואלו לא. זה כבר אינו שוק בו staging עוזר לנכס להימכר ביותר. בשוק של היום, זה נותן לנכס יותר פוטנציאל להימכר בכלל. זה שוק של קונים, אז וודא שביתך בולט באמצעות יצירת אוירה מתוחכמת.


בעוד שישנם מוכרים שיהססו להוציא יותר כסף על staging בשוק המצוי בירידה, זוהי הדרך המנצחת להביא למכירת שטח; ולעיתים קרובות במחיר מבוקש גבוה יותר.


Stagers מקצועיים יכולים לראות את ביתך כמו שקונה יראה, והם יעצבו את המקום כך שהקונים יוכלו לדמיין עצמם גרים שם. הם קרוב לוודאי יפשטו את הרהיטים בחדר למען זרימה טובה יותר של תנועה ועל מנת להעצים את הריווח (מלשון: מרווח) שבחדר.
הם עשויים להפוך לניטראלי צבע אישי מידי או להוסיף נגיעות צבע או אביזרים במקומות בהם הדבר דרוש. בבתים ריקים בהם יש תחושת קרירות ושנעדרים נקודות ציון ויזואליות, Stagers לעיתים קרובות מביאים רהיטים מושכרים על מנת ליצור תחושת חמימות. זה מסייע לקונים לעבור לשם בצורה מנטאלית ולחוש שכשהזמן לעבור יגיע עבורם, הם יוכלו להתרווח ולהירגע.


סוכני נדל"ן ומוכרים יכולים להעסיק stagers לפי שעה או לפי חדר. בעלי בתים בדרך כלל משלמים מ-200$ עד 3,000$, תלוי ברמת השירות הדרושה. אך התמורה בזמן שנחסך ובמחיר גבוה יותר עבור המכירה יכולה להיות נחמדה. אם כל הרשומים אצלך (listings) נראו כמו בתים לדוגמא, אתה חושב שהיה לך קל יותר למכור אותם?  ואתה חושב שהם עשויים לגרוף מחיר גבוה יותר עבור מכירתם? סטטיסטיקה מוכיחה כי הדבר נכון.


קניית בית היא במידה רבה החלטה אמוציונאלית היות ואנשים אינם קונים רק בית; הם קונים חלום...אורח חיים. אם אתה יכול לסייע להם עם החזון שלהם כך שלא יאלצו להסתמך באופן מוחלט על הדמיון שלהם, אתה משפיע באופן חיובי על האופן בו הם חשים בבית, מה שיבוא לידי ביטוי במחיר המכירה ובמספר ההצעות שתקבל. כל בני האדם רוצים נוחות, ריגוש, יוקרה ואהבה, וכל אלו מצויים בפעולה בפסיכולוגיה של רכישת בית. Staging אפקטיבי ממקסם את הרגשות הללו, יוצר אוירה שגורמת לאנשים לרצות להשתהות ולדמיין עצמם חיים במקום.  בסופו של דבר, Staging יוצר בית בלעדיו הקונה הפוטנציאלי לא יוכל לחיות.


כיום לאנשים יש חיים עסוקים, הם רוצים להיכנס, להסתכל על הבית ולומר "זה שלי. אני יכול לעבור לתוך הבית הזה בלי לעשות דבר".


by Debra Allen
מתורגם על ידי צוות RE/1