חסות

 תפריט ראשי
ראשי
פורומים
מאמרים
קישורים
סטטיסטיקות
עשרת הגדולים
המלץ לחבר
יומן ארועים

 חפש


  RE/1 - הבית שלי
עזרה
משתמש חדש
כניסה

 מי באתר
אורחים: 20
חברים: 0

 מאמרים >>> מוכרים
למכור את ביתך בשוק מלא בכינוס נכסים.
מוכרים: 05/25/08, 03:05:13 by Admin
 
מוכרים


הבט בכל שכונה, ואתה עשוי למצוא את הסימן לעיתות מצוקה. העיקולים מצויים בעלייה ועלולים לגרום לחרדה מרובה בקרב מוכרים שאינם מצויים באותו משבר כלכלי.


"אנו מצויים בשוק מאוד רגיש מבחינת מחירים וזהו ללא ספק המצב בכל שוק קונים", אומר כריס הלר, נשיא קבוצת הנדל"ן הלר.


עליית המודעות לגבי עיקולים, מעודדת קונים להמשיך לחפש ולחתור לעבר מחיר נמוך אף יותר בעבור בתים.


"אז המוכרים שאינם מצויים תחת עיקול או במצוקה מחויבים להתחרות עם הנכסים הללו באותו מאגר קונים. ישנם שני דברים שביכולתם לעשות והם: לתמחר את הנכס באופן תחרותי..והם חייבים לוודא שהנכס יוצג במצב מושלם לחלוטין", אומר הלר. הוא מוסיף: "ככל שיש לקונה יותר אפשרויות בחירה, גדלה חשיבותו של המצב בו יוצג הנכס".


היה ברור לגבי אורך הנשימה שלך בשוק. תמונה ברורה לגבי משך הזמן בו אתה יכול להחזיק את ביתך בשוק, תעזור לך לתמחר אותו נכון. זכור, שקונים לא ישלמו מחיר גבוה מתוך סימפטיה, רק משום שהמוכר חייב יותר על המשכנתא. תמחר את ביתך על בסיס שוויו, ולא על בסיס כמה אתה חייב.


עבוד עם סוכן נדל"ן. עכשיו יותר מתמיד, סוכן נדל"ן מנוסה יכול לספק את העצה והידע שמוכרים צריכים על מנת למכור את ביתם. סוכני נדל"ן, יכולים גם לעזור לשווק את ביתך באופן אגרסיבי, כך שלא ילך לאיבוד בים של בתים מכינוס נכסים.


תמחר את ביתך נכון מההתחלה.


לעיתים קרובות מידי מוכרים "דוהרים בצנעה למטה" וכך מצמצמים את הרווח הפוטנציאלי שלהם. "הם גומרים בכך שהם רודפים אחר השוק למטה – בין אם הם מודעים לכך ובין אם לאו", אומר הלר. מחיר הוא קריטי. כשקובעים מחיר, אל תסתפק בלהביט דרך המחשב בצילומי בתים שנמכרים בשכונתך, קח רכב וצא לסיבוב באזור על מנת לראות את החוץ והפנים של הנכסים בהם יתחרה ביתך – זה בדיוק מה שיעשו קונים. תמחור ביתך יתר על המידה, יגרום לו לעמוד בשוק לתקופה ממושכת. בסופו של דבר הרישום שלך יהפוך למיושן ואתה עשוי לקבל הצעות נמוכות רבות מצד קונים שפשוט מחפשים לראות עד כמה נמוך תרד. אם בית מתומחר מעט מתחת למידה, תוכל לעורר יותר תשומת לב ולשפר את סיכוייך לקבל הצעה מתאימה.


בחר את השיטות הטובות ביותר לקדם את הבית שלך. "כיום, פרסום אינו ממש חשוב, היות ולכל קונה יש גישה למידע כמעט מלא באמצעות האינטרנט- כולם יכולים למצוא את הנכסים", אומר הלר. "פרסום היה חשוב בעבר כשלקונים לא היתה גישה לנכס או דרך למצוא את הנכס, אך כיום קונים יכולים לקנות, לחפש ולמצוא בעצמם. הם הולכים לעשות זאת על בסיס תפיסתם ל"ערך", וזה מתומחר על בסיס נכסים אחרים עליהם הם מסתכלים", מסביר הלר. למרות זאת, זה אינו אומר שלא צריכים להיות לך סיורים וירטואליים ותמונות רבות המועלות לאתרי אינטרנט ומציגות את ביתך – קונים אוהבים תצוגה מקדימה לפני שהם רואים את הבית בעצמם.


הפוך את ביתך לבעל הערך הטוב ביותר "קונים הולכים לראות את כל האופציות שלהם. אנו חייבים להפוך את זה לברור באופן מכאיב, שאנחנו בעלי הערך הטוב ביותר. זה לא תמיד אומר המחיר הנמוך ביותר. זה יכול להיות בית נחמד יותר בעבור אותו המחיר. זה יכול להיות יותר "דברים טובים" (goodies ) באותו המחיר. זה יכול להיות המחיר הנמוך ביותר, אך לקונים יש את המידע והמחירים של מה שזמין והם יבחרו את האחד שהערך שלו הוא הטוב ביותר – ואנחנו או שהולכים לסייע למכור את הבתים האחרים או שהבתים האחרים הולכים לסייע למכור את שלנו", אומר הלר.


by Phoebe Chongchua


מתורגם על ידי צוות RE/1


הערות למאמר זה:

עדיין אין הערות.

 הודעות פורום אחרונות
פונים למתווך דירות? מה כדאי לדעת
שטיפת רצפות (ספונג'ה) בלי להתכופף ובלי סמרטוטים
היועץ שהפך לרועץ
ואלו הן עשרת הדיברות למארגני קבוצות רכישה
טיפים לקניית דירה
התמודדות עם שוכרים
טיפים למכירת בית
האם מגיע למתווך עמלת תווך?
סרקוזי עלה - והצרפתים הפסיקו להגיע לישראל
שכר הדירה בתל אביב יקר?

 סקר
האם אתם נעזרים באינטרנט על מנת לערוך סקר מקדים לפני רכישת הבית שלכם?
 
כן במידה רבה
כן
לא
 


 אינדקס נכסים
דירות ונכסים משלושים ימים, אחרונים

 נדלנים.קום
לוח דירות מצולם הגדול בישראל

 

 

 
Powered by Yawps, upgraded and translated by, NADLANIM.COM, bring to you this, web portal system
written in Perl