חסות

 תפריט ראשי
ראשי
פורומים
מאמרים
קישורים
סטטיסטיקות
עשרת הגדולים
המלץ לחבר
יומן ארועים

 חפש


  RE/1 - הבית שלי
עזרה
משתמש חדש
כניסה

 מי באתר
אורחים: 17
חברים: 0

 מאמרים >>> מוכרים
קירבה לבתי ספר כסיבה למעבר דירה
מוכרים: 06/04/08, 06:16:39 by Admin
 
מוכרים

אמהות מדרגות בתי ספר במקום השלישי כסיבה למעבר דירהמחקר משותף חדש, שנערך על ידי Coldwell Banker Real Estate LLC  ו-and BabyCenter LLC, מציע כמה תובנות מעניינות לגבי החשיבה של אמהות בכל הנוגע לסיבות שמדרבנות לעבור דירה.


הן רוצות קודם כל יותר מקום ובית נחמד יותר, אבל לאחר מכן, זה בתי הספר. הן מוכנות לנסוע רחוק יותר למקום עבודתן, לדחות מעברים מטעם העבודה  ולהישאר באקלים גרוע, על מנת להימנע מלהעביר דירה ילדים ברגע שנכנסו לבית ספר.
רובן עברו בתוך רדיוס של  50 ק"מ, בדרך כלל למה שהן מחשיבות בית טוב יותר באזור של בית ספר טוב יותר.


לדוגמא, מספר האמהות שעברו דירה למען נסיעה קלה יותר למקום העבודה, צנח מ-34 אחוזים במהלך ההיריון, לרק 21 אחוזים כשילדיהן בבית ספר יסודי.


מעבר דירה בעקבות מעבר במקום העבודה יורד מ-27 אחוזים כשהילדים בני שנה עד 4, ל-17 כשילדים בגיל בית הספר.


אחוז אלו שציינו את הרצון לאקלים טוב יותר כסיבה למעבר דירה צונח מ-13 אחוז עם זאטוטים לרק 2 אחוזים אחרי שהילדים נכנסים לבית הספר.


מבין יותר מ-2,400 אמהות שעברו דירה ב-18 החודשים האחרונים, 68 אחוזים עברו במהלך ההריונות או בתוך השנתיים הראשונות לחייו של ילדן, זאת בהשוואה ל-13 אחוזים בלבד שדיווחו על מעבר לאחר שילדיהן נכנסו לגן ילדים. כמעט חצי עברו עם ילד לפני גיל בית ספר, אך ברגע שהילדים נכנסו לבית הספר, התמונה השתנתה.


"במשך זמן רב טענו ששינויים בסגנון החיים מהווים סיבות למעבר דירה עבור אנשים. הבאת ילד לעולם הוא אחד מאותם רגעים מגדירים בחיים, שעשויים לעורר צורך בבית חדש" ,אומר ג'ים גילספי, נשיא ומנכ"ל Coldwell Banker Real Estate LLC. "המחקר נותן תוקף למה שמומחי נדל"ן הסבירו במשך שנים. משפחות עובדות על קידום ושיפור סוגי הבתים שלהם ומיקומם ובסופו של דבר משתכנים בבית לטווח ארוך כשילדיהם נכנסים לבית הספר, רוכשים חברים ונקשרים לפעילויות".


על פי ממצאי המחקר, 43 אחוזים מהאמהות דיווחו שהן מתוחות באשר ליכולתן הכלכלית לספק חינוך טוב עבור ילדיהן.
בנוסף, 50 אחוזים מהאמהות מודות שהן מודאגות ודואגות שילדיהן יקבלו חינוך טוב והזדמנויות טובות. ככל שהילד מבוגר יותר, כך האמהות פחות מוכנות לעבור דירה בשביל עבודה, אקלים או שינוי עבודה.


כל זה מצביע על כך שאמהות עושות את שיעורי הבית שלהן לגבי בתי ספר לפני שהן מוכנות להעביר את ילדיהן.


אך היכן הן משיגות את המידע שלהן זו השאלה- האם הן משיגות אותו מבתי הספר, מהעמיתים שלהן, מסוכני הנדל"ן? והאם המידע הזה מדויק?


אם אתה מנהל בית ספר, מומחה לנדל"ן או בעל בית, האינטרס שלך הוא לוודא שמשפחות צעירות ימשכו לאזורים שלך. אם אתה רוצה לבנות את השכונה שלך ובתי ספר, אתה צריך להביא לידיעתם של זוגות שמצפים לילד או הורים לפעוטות שמה שיש לך להציע זה מה שהם רוצים.


עבוד עם בתי הספר באזור שלך על מנת להשיג את המידע העדכני לגבי מסגרות וסיפורי הצלחה. למד את כל הסוכנים באזור שלך מה יש לבתי הספר שלך להציע. צור קשר עם רופאי ילדים, מיילדים ובתי חולים על מנת שיתנו לפציינטים שלהם פלאיירים לגבי בתי הספר והמסגרות שבשכונה שלך. הזמן אמהות לילדים בגיל טרום בית ספר לכנסים אודות נדל"ן ובתי ספר כך שיוכלו ללמוד אודות בתי הספר שבשכונה שלך והמסגרות שלהם לפני שהן עושות את ההחלטה לגור במקום אחר.


by Blanche Evans
מתורגם על ידי צוות RE/1


הערות למאמר זה:

עדיין אין הערות.

 הודעות פורום אחרונות
פונים למתווך דירות? מה כדאי לדעת
שטיפת רצפות (ספונג'ה) בלי להתכופף ובלי סמרטוטים
היועץ שהפך לרועץ
ואלו הן עשרת הדיברות למארגני קבוצות רכישה
טיפים לקניית דירה
התמודדות עם שוכרים
טיפים למכירת בית
האם מגיע למתווך עמלת תווך?
סרקוזי עלה - והצרפתים הפסיקו להגיע לישראל
שכר הדירה בתל אביב יקר?

 סקר
האם אתם נעזרים באינטרנט על מנת לערוך סקר מקדים לפני רכישת הבית שלכם?
 
כן במידה רבה
כן
לא
 


 אינדקס נכסים
דירות ונכסים משלושים ימים, אחרונים

 נדלנים.קום
לוח דירות מצולם הגדול בישראל

 

 

 
Powered by Yawps, upgraded and translated by, NADLANIM.COM, bring to you this, web portal system
written in Perl