חסות

 כניסת מנויים

שם משתמש

סיסמה חפש


  נדלנים.נט
עזרה
משתמש חדש
כניסה

 מי באתר
אורחים: 28
חברים: 0

 מאמרים >>> שווק פרסום ומכירות
האם ניתן להצליח כסוכן נדלן במשרה חלקית?
שווק פרסום ומכירות: 06/03/05, 04:48:30 by Alon
 
שווק פרסום ומכירות

האם אתה יכול לעבוד ולהצליח בנדל"ן במשרה חלקית?  זה תלוי בשיקולים שאתה עושה.


ריק, קורא במגזין ראלטי-טיים רוצה להיכנס לעולם הנדל"ן שביקש, מראלטי-טיים עצה:


 עבדתי במשך 15 שנים בתעשיית הפרסום. ברצוני לעבוד בנדל"ן. כמה מחברי במשך השנים עשו את השינוי הזה, והם מספרים שהם שבעי רצון.


הבעיה הגדולה שלי היא שאני מפרנס יחיד עבור משפחתי. האם אני יכול לעבור מהקריירה הנוכחית שלי לנדל"ן, במשרה חלקית? מספר בעלי משרדי נדל"ן אומרים שהם יאפשרו לי. יש לי שעות עבודה גמישות בפרסום. האם זה יכול לעבוד? עד אשר אצליח ליצור את מאגר הקונים והמוכרים שלי וכ"ו? אני יכול לעבוד בפרסום בזמן הזה. כאשר אתחיל לעשות מספיק כסף מנדל"ן, אוכל לעבור לעבוד במשרה מלאה כסוכן נדל"ן. האם זה ניתן לביצוע?


ריק להלן, תשובת ראלטי-טיימס:


התשובה הקצרה היא – כן, אתה יכול.
אבל עליך לדעת למה אתה נכנס. הסיבה העיקרית שבגללה אנשים נכשלים בנדל"ן, נובעת מהעדר מיקוד ותכנון. התחלה של קריירה חדשה דורשת הכנות רבות. תחשוב על זה כעל לחזור חזרה למכללה  על מנת לקבל תואר, ואחר כך לחזור לשוק העבודה כטירון, מכוון שזה בדיוק מה שתעשה. בהבדל אחד, לך יהיה את היתרון שבניסיון של שנות עבודה בקריירה הקודמת וקשרים קיימים שיסייעו לך.


הינה מספר צעדים שיעזרו לך להתחיל.


תחילה, עליך לבדוק מהם דרישות החוק להפוך לסוכן נדל"ן, ללמוד ולגשת לבחינה להסמכה.


רוב המדינות דורשות שיהיה לך סוכן נדל"ן מנוסה כנותן חסות, כך שלא תורשה להתמחות לבדך, זה אומר שעליך לעשות חקר שוק, ולראיין מספר סוכני נדל"ן מנוסים באזורך כדי שיעניקו לך את חסותם. לכל אחד מהם יהיו סיבות טובות מאוד מדוע עליך להצטרף לסוכנות הנדל"ן שלהם. עליך לבחון את מערך ההדרכה והתמיכה שהם מציעים. בקש לפגוש את האנשים אשר יאמנו אותך ושמהם תקבל את התמיכה המקצועית, כך שתוכל לקבל את המלצותיהם בנוגע לאילו כלים ידרשו לך על מנת להתחיל.


סוכנויות נדל"ן לא מספקות מחשבים ניידים, מחשבי כף יד ודברים נחמדים אחרים, כך שעליך להקשיב היטב למה שיש לאנשים האלה לומר לך בכל מה שקשור לתוכנית ולכלי השיווק וכדומה שתצטרך. חשב את העלויות הדרושות והוסף לתקציב.


כאשר אתה מצטרף לפירמה, קח את קורסי ההדרכה הדרושים כולל כיצד לתפעל את התוכנות המקצועיות הנלוות, כך שתוכל לנחות בקרקע ולהתחיל לרוץ עוד לפני שיצרת את הקשר הראשון שלך עם לקוח פוטנציאלי.


קבל מאגר לקוחות מוכן (אפשרי מלוחות באינטרנט). אם סוכנות הנדל"ן שלך לא מספקת קנה תוכנת תווך טובה. אחרי הכול תעבוד איתה על בסיס יום יומי. למד להשתמש בה בצורה יסודית. הקלד לתוכה את כל מי שאתה יוצר איתו קשר. כאשר אתה מדבר איתם תוכל לעדכן אותם במה שנעשה, לוודא שיש לך את פרטי ההתקשרות המעודכנים לגביהם, התוכנה תסייע לך להיות מעודכן בנוגע לרצף האירועים.
אל תשכח את אנשי השרות, כמו המוסכניק שלך הדוקטור, האחות, השוטר, שמסייר בשכונה שלך, בעל המכולת וכ"ו, צור קשר עם כל אחד ואחד מהם וספר להם מה אתה עושה. שאל אותם אם הם מכירים משהו שחושב לקנות או למכור דירה או נכס אחר.


הכן תקציב שיווקי  --  בנוסף לנכסים שגייסת שווק את עצמך גם כן .


בנה סדר יום. לא יהיה לך מספיק זמן לעשות את הכול. לכן עליך לתקצב זמן, לטלפונים, לראות בתים באזור בו אתה עובד, לפגוש אנשים חדשים, להשתתף בעוד שעורים כדי ללמוד אפילו יותר. הקפד על כך ככול הניתן.
בדיוק כמו לנהל חווה עליך לקצור ולזרוע כל הזמן. בכל יום שאתה לא מעבד ומשווק את עצמך, זה יום שלא יהיה לך עסקה לסגור, שבועות וחודשים מהיום.


חשוב על נישה. אתה הולך להיות חסר התמחות ספציפית אחרי שתוסמך אבל סוכני נדל"ן שמתמחים במשהו מסוים עושים יותר כסף.  אז מה מלהיב אותך? גולף? לעזור לעולים חדשים? האם אתה דובר שני שפות? האם אתה אוהב בתים ישנים?  דירות בבתים משותפים? ישנם דרכים רבות נוספות למצוא נישה להתמחות בה. סוג של צרכנים, סוג של נכסים, סוג של קהילה וכ"ו


התחל במה שאתה יודע. אם קנית בית – מה היה הניסיון שלך? כיצד אתה רוצה להיות טוב יותר עבור הלקוח שלך? זה יגיד לך הרבה על כמה עבודה תושקע בקריירה החדשה שלך.


היה מוכן לשכור מאמן או יועץ. סוכנים אחרים לא אמורים לענות על כל שאלותיך, ורבים אכן לא ישיבו לך. שכור אדם שהעבודה שלו היא לסייע לך להצליח. קרא מאמרים של סוכני נדל"ן בעלי טורים כדי שתוכל לדעת ולבחור את המורים והמאמנים הטובים ביותר.


הבעיה הגדולה ביותר אם אנשים שעובדים במשרה חלקית היא חוסר גמישות, כדי לפגוש אנשים, או לענות לשיחות, או לטפל בבעיה. אתה מציין שאתה יכול עדיין למשוך הכנסה בזמן שאתה עובד במשרה חלקית בנדל"ן וששעות העבודה שלך בפרסום הינם גמישות. זה טוב, כי תצטרך את הכסף. אתה יכול להיעזר בשותפים או בסוכנים אחרים כדי שיעזרו לך לעשות את מה שאינך יכול לעשות. קוראים לזה "שיתוף פעולה" אתה יכול אולי לעבוד בלילות בזמן שהשותפים שלך עובדים ביום. אתה יכול לעשות את מלאכת ההקלדות בזמן שהשותפים שלך מראים בתים. זו דרך מומלצת להכפיל את הצוות, ולהישאר בחיים.


הפרד בין הכספים שאתה עושה בעבודתך הנוכחית בפרסום לבין הכספים שתעשה בנדל"ן כדי שתוכל לדעת במשך הזמן מה יותר רווחי עבורך.


חזור לארכיון של ראלטי-טיים לחדשות ועצות  לסוכני נדל"ן. עשה שימוש בחיפוש כדי למצוא נושאים שברצונך לדעת עליהם, כמו כיצד להגן על עבודתך או על העמלה שלך מפני לקוחות קשים.
אלא רק חלק מהדברים שעליך להביא בחשבון. אני מקווה שהצעות אלה עזרו לך.
עלה והצלח מצוות ראלטי-טיימס.


by Blanche Evans


מתורגם על ידי: אלון רחמים - נדלנים.נט


הערות למאמר זה:

עדיין אין הערות.

 הודעות פורום אחרונות
תיקון בחוק המתווכים לעניין חומר הבחינה
פונים למתווך דירות? מה כדאי לדעת
וידאו - לירון מור טיפים חשובים לעובדים מהבית.
יובל רגב מסביר, כיצד להתגבר על הפחד מכשלון.
צוות המדריכים של נדלנים דוט קום
שטיפת רצפות (ספונג'ה) בלי להתכופף ובלי סמרטוטים
החלום היהודי החדש: מתווך נדל
היועץ שהפך לרועץ
לירון מור במטבח
מי לא דוחה לאחר כך?!
הרשמה להכנה למבחן רשם המתווכים
לוגו נדלנים דוט קום לשיפוטכם.
כיווץ תמונות והטבעת חותמת מים
שיבוץ וידאו בעמוד הנכס
מערכת לניהול משרד פלוס אתר בחינם.

 סקר
להשתלב כסוכן נדל"ן במשרד או לעבוד מהבית?
 
עדיף משרד בגלל אוירת העבודה המפרה.
עדיף משרד שמדריך ומשקיע בפרסום.
עדיף מהבית. גם אם אמכור פחות ארוויח יותר
עדיף מהבית. לא רוצה שינהלו אותי, אני מסתדר מצויין בעצמי.
 


 אינדקס נכסים
דירות ונכסים למכירה, משלושים ימים, אחרונים

 נדלנים.קום
לוח דירות מצולם הגדול בישראל

 

 

 
Powered by Yawps, upgraded and translated by, NADLANIM.COM, bring to you this, web portal system
written in Perl.